Ścieżka powrotu

Start

Rozkład dzwonków

8:00
-
8:45
8:55
-
9:40
9:50
-
10:35
10:45
-
11:30
11:50
-
12:35
12:45
-
13:30
13:35
-
14:20
14:25
-
15:10
15:15
-
16:00

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1028
mod_vvisit_counterWczoraj1136
mod_vvisit_counterTen tydzień1028
mod_vvisit_counterTen miesiąc24948

Dzisiaj : 29 Mar 2015

Turniej Drukuj



13-14 marca w Koninie odbył się


XIX Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dzieci im.Olka Ruminkiewicza.


Drużyna z naszej szkoły zajęła XV miejsce.


Skład drużyny:


Łukasz Burda, Hubert Myślicki, Patryk Angulski, Gracjan Jurga,

Damian Klocek, Oskar Radniecki, Franciszek Śmiechowski.




 
Fantazjana Drukuj




15 marca odbyły się 37. Konfrontacje Teatrów Dziecięcych w Kłodawie.


W zmaganiach konkursowych wzięła udział grupa Fantazjana, która zaprezentowała spektakl


na motywach bajki ks. Michalskiego pt.: „Aniołki w klatce”


w adaptacji p. Lilli Lebiedzińskiej i p. Iwony Bętkowskiej.


W jury zasiadał dyrektor teatru „Pinokio” z Łodzi.


Występ przyjęto gromkimi brawami i nagrodzono wyróżnieniem.


Aleksandra Maria Andrzejewska otrzymała  indywidualną nagrodę aktorską.


Skład Fantazjany: Rozalia Frankowska, Julia Szewczyk, Igor Szałkowski, Weronika Jakubowska,


Klaudia Lasecka, Oliwia Gielicz, Ewa Kuczmaszewska, Oliwia Szałkowska, Kornelia Mięta,


Wioletta Wypychowska, Michał Kuźniewski, Weronika Pawłowska, Kasia Dzidek,


Ola Andrzejewska, Wiktor Madalski, Hania Tomaszewska, Julia Bielecka.


Gratulujemy!



Galeria


 
Rekolekcje 2015 Drukuj



Od 9 do 11 marca w naszej szkole odbyły się rekolekcje wielkopostne dla dzieci.


Ćwiczeniom duchowym w kościele parafialnym przewodził


Redemptorysta Ojciec Witold Baran,


nauki rekolekcyjne w szkole prowadziły siostry


ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Maryi w Witkowie.


Spotkaniom w kościele towarzyszył wspólny śpiew,


a także elementy sceniczne i multimedialne.


Siostry w ciekawy sposób przedstawiły postać Edmunda Bojanowskiego,


przeprowadziły liczne konkursy i zabawy.


Uczniowie uczestniczyli w nabożeństwie Drogi Krzyżowej,


wpatrując się przy poszczególnych jej stacjach w obrazy z filmu "Pasja".


Ks. Artur  przeprowadził rachunek sumienia


i zachęcił dzieci do skorzystania z sakramentu pokuty.


Były to szczególne dni roku szkolnego - choć wolne od zajęć dydaktycznych, to jednak pełne nauki.


Lekcje te dostarczyły nam wiele ważnych i ciekawych myśli,


do których z pewnością nie raz będziemy wracać.



Dziękujemy Dyrekcji Szkoły oraz Nauczycielom


za trud włożony w prowadzenie tych rekolekcji.


Dziękujemy dzieciom za wspaniałe pomysły i piękne wykonanie prac.


Nad całością czuwali: p. Ania Cichocka oraz ks. Artur Kazecki.



Galeria


 
Konkurs ortograficzny Drukuj


12 marca w naszej szkole odbył się


Gminny Konkurs Ortograficzny klas II i III szkół podstawowych.


Uczestniczyło w nim 10 uczniów z klas II i 10 uczniów z klas III naszej gminy.





Tytuły Gminnych Mistrzów Ortografii zdobyli:


Emilia Przeorek (kl. II) ze Szkoły Podstawowej w Zagórowie.


Bartosz Styperek (kl. III) ze Szkoły Podstawowej w Trąbczynie.





Opiekę nad uczniami sprawowali:


pani D. Przygońska - SP Trąbczyn


pani B. Wypychowska - SP Łukom

pani J. Jackowska - SP Zagórów


Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konkursu była p. Justyna Jackowska.


Dziękujemy uczniom i nauczycielom za współpracę.



 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 93